Ubytování - Accommodation - Unterkunft - Apartmán(y) - Apartments - Appartements

Ubytování v soukromí - Karlov pod Pradědem - Jeseníky

www.karlov-apartmany.czLokalita Karlov pod Pradědem

Obec Karlov pod Pradědem patří mezi nejznámější rekreační oblast v Jeseníkách. Obec se nachází v údolí říčky Moravice a je vzdálena 7,5 km vzdušnou čarou od nejvyšší hory Jeseníků - Pradědu 1492 m.n.m. Nabízí Vám různé možnosti rekreačního a sportovního vyžití. Středisko se nachází na severních a severovýchodních svazích Solného vrchu (818 m n.m.) a Klobouku (960 m n.m.), kde je umístěno cca 13 lyžařských vleků od 300 do 800 metrů.

Karlov je oblíbeným lyžařským střediskem. Zdejší vleky uspokojí začátečníky i zdatné lyžaře. Parkování je zajištěno u jednotlivých vleků, možnost večerního lyžování, strojově upravované sjezdové tratě, lyžařská škola, půjčovna, servis, občerstvení. Díky své poloze nabízí návštěvníkům nejen pobyt na čistém vzduchu v krásné přírodě, ale i možnost aktivního odpočinku.

Celá řada značených turistických tras vybízí k procházkám i náročnějším túrám. Výborné terény jsou i pro cykloturistiku. Okresní město Bruntál je vzdáleno 17 km, město Rýmařov s krytým koupalištěm je vzdálené 14,5 km, termální lázně Velké Losiny jsou vzdáleny přibližně 47 km, které jsou známé především díky teplým léčivým minerálním pramenům, muzeem ruční výroby papíru a čarodějskými procesy z 18. století. Horské středisko Praděd - Ovčárna je vzdáleno 7,5 km po pěší turistické trase "Slezská cesta" kde je možno projít naučnou stesku "Velká kotlina" přes lavinový "Velký kotel".

Karlova Studánka je nejvýše položenou obcí bruntálského okresu (800 m n. m.). Je vstupní branou na druhý nejvyšší vrchol České republiky - Praděd (1492 m n. m.) V těchto místech jsou i nejatraktivnější naučné stezky, turistické a lyžařské trasy v Hrubém Jeseníku. Je vzdálena 8 km od obce Karlov pod Pradědem.
Ubytování v soukromí
Karlov pod Pradědem
Jeseníky
Martina Chrástová
mobil: (+420) 723 358 703
www.karlov-apartmany.cz
Chrastova.M@seznam.cz

Interaktivní mapa - klikněte zde

V objektu je k dispozici WiFi síť

Další možné ubytování: www.chalupa-vernirovice.cz

 Ubytování v soukromí Karlov pod Pradědem - Jeseníky, www.karlov-apartmany.cz, mobil: 723 358 703, Martina Chrástová, Chrastova.M@seznam.cz optimalizace PageRank.cz
Ubytování v ČR Rýmařov TOPlist  ONCZ.NET CZIN.eu Toplink - katalog odkazů Alfa Elchron
Vedení účetnictví Brno | webdesign | www.chalupa-vernirovice.cz| | Spřátelené weby